| Măriucaaaaaaa a întrebat:

Deci intrebare intrebatoare:cum a fost cand ati facut dragoste pentru prima data? a durut? daca da ce ati facut ca sa nu va mai doara?winking

Răspuns Câştigător
| DeEAஐ a răspuns:

Nu poti face nimic sa nu te doara prima oarahee heedoar sa fi relaxata si incet, incet durerea se transforma in placere:X

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Depinde daca esti baiat folosesti prezervativul, daca esti fata pui partenerul sa-si lubrefieze penisul!

| Mihaela_9625 a răspuns:

Buna. happy Pe mine nu m-a durut, a fost bine desi ne'am pregatit cu cateva zile inainte a stiut ce si cum sa faca. Vorbeste cu el deschis despre asta. Bafta. happy

| fluturas_2609 a răspuns:

Pe mine nu m-a durut aproape deloc. Am avut mare noroc cu prietenul meu pentru ca a avut rabdare si a stiut cum sa faca sa nu ma doara.