| elenaanfimov a întrebat:

Deci intrebarea asta va fi cam lunga si trebuie sa va explic inai cate eva. Imi place de un baiat pe care daca m-ai fi intrebat anl trecut as fi zis ca te-ai tampit. El e, pai, se da la toate fetele. La un moment dat am jucat aticlutacu colegii mei( jocul in care te saruti, stiti voi, si sticla se oprea numai la mine si la el. Si ne-am sarutat,, de multe ori. Inainte de joc nu prea ma baga in seama ( eu nefiind prin clasa celor populari din cauza ca nu imi place sa vorbesc despre aceleasi lucruri de mii de ori ) iar acum ma imbratiseaza mai des, ma pupa pe obraz si diverse chestii. Inca mai se da la mai multe fete dar mai mult la mine. Chiar nu stiu cum sa procedez. Acum fiind vacanta nu prea pastrez legaturile si... na. O prietena de-a mea s-a oferit sa il intrebe pe mess. Eu i-am zis ca nu dar ea a zis ca oricum o sa ii spuna ca ai o ipoteza. Si vrea sa il i.trebe ce ar facce daca eu las placea.si nu sunt sigura de chestia asta. Ce sa fac? Stiu ca vi se pare o problena tipic adolescentina dar pe moment poate fi foarte chinuitoare!

3 răspunsuri:
| MishikiCrisy a răspuns:

Chiar daca te place pe tine, el e genul care se da la toate fetele, deci nu ai cum sa ai cu el o relatie stabila si fara certuri. Lucrul asta e sigur! Mai bine nu il mai lasi sa se "dea" la tine, asa poate vei scapa de el. Cu el chiar nu poti avea o relatie serioasa!

| IMC90 a răspuns:

Eu chiar nu inteleg de ce vrei sa lamuresti o problema prin intermediari. Invita-l la o cafea si stati de vorba VOI 2

| DV a răspuns:

Chiar te placelove struck