| Addicted_3381 a întrebat:

Deci is cu cineva de 2 luni si ceva... si pot spune ca o iubesc enorm de mult, iar in astea 2 luni am trecut prin multe cu ea. si pot spune ca si ea ma iubeste la fel cum o iubesc eu. Dar am o problema. mai tot timpul ma gandesc aiurea. cum ar fi ca e cu altcineva, sau am tot felul de imagini in cap cum ca as pierdeo si nu stiu ce sa fac ca sa scap de gandurile astea pentru ca nu imi da motive deloc. Dau funda pentru cel mai bun raspuns happy

Răspuns Câştigător
| m0z0lici a răspuns:

Asa este cand iubesti o persoana. Ti-e teama sa nu o pierzi, si atunci te gandesti la fel si fel de lucruri rele. Incearca sa ai incredere in ea. Discuta cu ea. Descarca-te, e cel mai bine! Asa mi se intampla si mie, incep sa ma gandesc. daca are pe alta, daca vrea sa ne despartim, dar nu e decat in mintea mea. Poate fata te iubeste, iar tu te gandesti aiurea. tongue Nu te mai gandi aiurea, si incearca sa mergi inainte cu relatia. :*:* Te pup, bafta! big grin

4 răspunsuri:
| LexUTz a răspuns:

Nu te mai gandi ca e cu altcineva pentru ca lucrul asta nu poti sa il aflii. Doar nu te apuci sa o urmaresti zi si noapte laughing
Traieste momentul si nu te mai gandi ca intr-o zi poti sa o pierzi! happy

| Bloondyna a răspuns:

Se numeste pesimism laughing si eu am ganduri de astea tot timpul. Atunci cand am ganduri de genu asta zic [ daca asa se intampla asa a fost sa fie si pot sa trec peste asta] si imi trec imi repede sau poti sa-ti zici singur ca nu te intereseaza[poate nu e cea mai buna solutie :-s]. Incearca sa te gandesti la urmatoarea voastra intalinre, si ce veti face etc. Sper ca te-am ajutat :*.

| CristinelAndrei a răspuns:

Doamne rolling on the floorFrate...deci nu e adevarat:o:onu e laughingfrate exact la chestiile astea ma gandesc si eu laughing

| m0z0lici a răspuns:

Toti ne gandim la asa ceva cand iubim. Suntem oameni si avem dreptul sa iubim. happy