| Adi1994Adi a întrebat:

Deci iubita mea cu care sunt de mult timp, cand o supar mai tare incepe sa ma faca prost,cersetor, c+++cat, idiot,. De ex, de ziua ei a trebuit sa stau mai mult cu niste baieti noi care nu cunosteau pe nimeni si ea s a suparat. Le spunea tuturor ca i am stricat ziua si cred ca ma si injura pe la spate. CE SA FAC? Cand face asa sau cand vad ca e nervoasa, o tratez cu indiferenta. Ma gandesc ca functioneaza,. dar ce incepe sa ma jigneasca. Face asta si de fata cu prietenii.

14 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Nici respect nu are fata de tine, dar iubire... Gaseste o fata normala!

| Adi1994Adi explică (pentru IsabelaIssa):

.........nu mai exista

| IsabelaIssa a răspuns (pentru Adi1994Adi):

Ce anume nu mai exista?

| Adi1994Adi explică (pentru IsabelaIssa):

Fete normale

| Emilian65 a răspuns:

Foarte urat din partea ei, ca se comporta asa cu tine! Inseamna ca nu te iubeste. Atunci tu, las-o si gaseste-ti una care sa te iubeasca cu adevarat.

| Adi1994Adi explică (pentru Emilian65):

. sadnu stiu ce sa mai cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

She's a keeper!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Las-o in pace, sa te injure singura laughing. Nu-i mai acorda atentie, la cel mai serios mod posibil. Sunt atatea fete... Nu cred ca vrei asa ceva langa tine.

| e1xtz a răspuns:

Coquino, is that you?!
Reincarnata, mica si perversa...

| WolfGhost a răspuns:

Ce urat din partea ta ca o desconsideri!
Eu asta vad in intrebarea ta si in faptul ca ai acceptat aceste raspunsuri ale celorlalti fara sa i iei apararea.
Spune i cu frumosul, ca doar intelege!

| WolfGhost a răspuns:

Daca asa e stilul ei sa injure si sa vorbeasca mai rau decat un carutas, nu ai ce sa i faci!
Desparte te de ea daca nu ti convine.
Intr adevar.Nu pare sa mai exista iubire si inclus si respect in relatia voastra.

| Lilulilu123 a răspuns:

Woooow? Ce :O Si de ce mai stai cu ea? sad Fugi cat mai poti de ea. Ce mai astepti? Sigur o iubesti daca ii accepti toate rahaturile dar nu merita! Gandeste-te bine daca iti doresti o asemenea fata langa tine. La cum se comporta cu tine nici nu cred ca ea te iubeste sad Sa ai grija de tine!

| Adi1994Adi explică (pentru Lilulilu123):

Dar e ok in rest... nu stiu cum sa o fac sa nu imi mai vb urat si sa ma faca sa ma simt groaznic. Cu indiferenta nu merge.

| ciocanarul a răspuns:

Este foarte simplu...atunci cand te injura/umileste/face figuri bla bla...ai dai un sut direct in c//r!