| Onica_Cassy_1993 a întrebat:

Deci...la banchetul clasei a 8-a am dansat cu un baiat care se dadea la mine,imi placea putin de el,dar eu ma impotriveam...
Pana la urma ne-am sarutat, eu l-am intrebat daca are prietena si a zis :"asa se zice." eu:"deci ai sau nu" el:"pai vine decat in vacanta aici,"
cand m.am trezit nu imi aduceam aminte prea bine ce s-a intamplat(nu am bautlaughing) si am vorbit cu el! l-am mai intrebat odata daca are prietena si a zis ca NU...
acum am vaz pe profilul de facebook intr-o relatie cu...X
si mi-au zis si niste fete ca inca mai e cu ea...ce sa fac? eu chiar m-am atasat de el crying broken heart! ajutati-ma!

7 răspunsuri:
| Pufulinna a răspuns:

Ei, ce sa-ti zic, dragostea asta e. e grea, mai ales daca tu te-ai atasat de el. Incearca sa-i spui ce simti pentru el, poate si el simte ceva pentru tine happy
Baga-te cu el in discutii, iesi cu el pe afara, la un suc, si incetul cu incetul sigur se va atasa si el incet de tine.
Daar daca e un vagabond dinacesta care schimba fetele asa pe rand, eu zic ca nu merita dragostea ta, si ai putea incepe sa il uiti.
Kisses kiss

| RetardedRacoons a răspuns:

Ce sa zic, ti-a dat un pic de atentie si ai impresia ca senzatia aia calduta si umeda din chilotei e de natura sentimentala.

| sharlyn a răspuns:

Te inteleg. Lasal nu il mai baga inseama. Vrea doar sa isi bata joc de sentimentele tale oh go on sfatul meu acesta e.

| Raizen69 a răspuns:

Incearca sa il uiti deoarece chiar daca se desparte de prietena actuala asa usor se va desparti si de tine.

| Onica_Cassy_1993 explică:

Vreau sa cred ca foloseste psihologia inversa! dar daca nu e asa?crying

| ĐємσиiquєΑиgєl a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa nul il stresezi ca, s-ar putea sa il enervezi... mai asteapta si tu un pic sa vezi ce se mai intampla, iar daca el are prietena, si tine la ea ar fi mai bine sa-l uiti, stiu ca nu e usor dar trebuie sa incerci sa-l uiti

| StefaN10XKY a răspuns:

(gluma) te duci la iubitas-a o flocosesti putin si ii zici sa nu se mai vada cu el ca daca nu o arunci in fantana laughing
(serios) faci in asa fel sa te invite la un suc sau ceva il faci sa te placa mai mult si ii zici sa aleaga dintre tine si ea big grin