| Grace a întrebat:

Deci...la mine la scoala este un baiat cu un an mai mare decat mine dar nu stiu daca ii place de mine fiindca mereu se uita la mine si eu la el da odata mo injurat si de atunci ne evitam cu sa zic si eu asa da de atunci inca se mai uita la mine oare ii place de mine?

Răspuns Câştigător
| Ema1234 a răspuns:

Mm Stiu ca e destul de greu dar ti-as sugera sa te apropii prin fapte mici si sa te dai in pomeneala de ...chestia asta cu @iubire@ si apoi infige`te! Totul o sa vina d la sine. DAR de ce te-a injurat? mm...depinde sa stii cum sa-l ieihappy. daca as fii langa tine te-as ajutasad Funda?love strucklove strucklove strucklove struck

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Ii place doar de culoarea ta,si ca esti dulce,ca in rest.ce sa -i placa? Ca esti agramata? Pune-te pe invatat,ca esti in urma cu lectiile. Dragostea vine pe urma, dupa ce recuperezi materia la scoala. Fara calomnii pe mesaje, ca acesta este adevarul!

Răspuns utilizator avertizat
| tauretee a răspuns:

Intreba-l nu stiu poate se uita din furie daca are ochii pe jumatate inchisi sigur vrea sa mori sau daca se uita cu ochii deschisi crec ii place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasal in pace nu cred ca te place.
Nu e pentru tine daca tia vorbit urit.

| Grace explică:

Deci bine sa fiu sincera ma injurat pentru ca o colega i-a zis nu stiu ce dracu si de aia dar in rest mereu se uita la mine de parca as fi o zana sa nu stiu ce pentru ellaughing si odata eu zis la un prieten uite ce frumoasa ii fata aia si mi-a tras cu ochiul si dupa aia am mai vb pe mess si nu mai stiu ce...dar cand mo injurat o venit si si-o cerut scuze (Deci macar asta apreciez ca stie sasi ceara scuze )big grinwinkingdau fundita :X:X