| maddy100 a întrebat:

Deci m-am cunoscut cu un baiat pe mess care este in aceeasi scoala cu mine, iar intr-o zi mi-a spus ca vrea sa ne intalnim fata in fata sa ne cunoastem mai bine, iar eu l-am refuzat pentru ca trebuia sa merg in concediu cu ai mei.si m-a intrebat si in alta zi daca vreau sa ies cu el afara dar l-am refuzat pentru ca mai venea un prieten de al lui cu noi afara si acum m-a scos din lista de prieteni si cand ma vede pe afara(stie cum arat)sta cu capul in jos si nu ma baga in seama.
Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Sabzaky a răspuns:

Trebuie sa ii raspunzi cu aceai moneda iti spun eu ca o sa se intoarca la tine. daca ti-am fost de ajutor da-mi o funditabig grin?

2 răspunsuri:
| cristinel87 a răspuns:

Vroia sa se combine cu tine si prin refuzurile tale a inteles ca nu-l vrei, iar acum te trateaza cu indiferenta... exact genul meu...asa va trebuie.

| Andrei147 a răspuns:

Pai se simte respins, spune-i care sunt motivele pentru care l-ai respins.
Va intelege.