| jkjhcshbbzmb a întrebat:

Deci m.am despartit d el dupa o relatie luuuunga si acum nu stiu ce sa fac.eu am vrut sa ramanem amici (printre intrebarile mele e una unde vb despre asta) dar el nu m. a mai cautat de 12 zile.sa il sun sau sa ii trimit vreun sms? sau sa raman la ideea ca cine te vrea te cauta chiar si cu o scuza tampita?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate el vrea sa te dea uitarii.

| Castiel a răspuns:

Tu te-ai despartit de el? poate l-ai facut sa sufere nu? in fine daca de mine sar desparti o fata pe care o iubesc mult as suferi si dupa 2-3 zile mi-as baga picioru in ea si as pune-o mereu la negativ ca sa o uit si as rupe orice contact cu ea sa o uit mai repede stiind ca afost o curva te-am lamurit?

| Robert a răspuns:

Lasa-l pe el sa te caute.Nu se cade ca o femeie sa cerseasca atentie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

12 zile e putin.Lasa-l sa mai respire putin Doamne-ajuta.

| Madelyna12 a răspuns:

Suna-l! Daca simti nevoia,sa mai stii ceva de el, si cred ca totusi el e suparat, poate el inca te place dar mereu e alegerea fetelor