| βǿβǿ a întrebat:

Deci m-am saturatangry
Baiatul de care mi-a placut [si imi mai place] si-a batut joc de mine.
ma saruta si mi-a spus ca ma iubeste.
si dupa aceea nu m-a bagat in seama.sigh

ma doare foarte tare ceea ce face.
si nu stiu de ce face asta. ce am facut. nu stiusad

de vorba cu el nu pot sa stau pentru. ca nici macar nu ma saluta, doar daca il salut eu.

Eu l-am mai prins cand se uita la mine, iar cand m-am uitat la el a intors repede capul.

Ce parere aveti?straight face
De ce credeti ca face asta?
si.
de ce mi-a spus ca ma iubeste uitandu-se in ochii mei.

ce sfaturi imi puteti da?
ce pot sa fac sa se simta si el putin rau?
nu imi comvine ca el ma face mereu sa sufarcrying

va roog.

Funda+voturii.

Răspuns Câştigător
| AcAdIcA_6275 a răspuns:

Parerea mea este sa ii arati indiferenta
sa nu-l mai saluti tu
sa-l lesi sa te salute el
sa in faci ina sa fel incat sa creada ca te-a pierdut
si atunci o sa vrea el sa vorbeasca cu tine
pentru ca o sa se oftice ca nu il bagi tu in seama
succes :*

5 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Buna pai nu stiu poate ca are pr? Sau nu stiu poate iai sp ceva urat poate l-ai jignit

Si daca te iubeste si face asa cu tine incearca s il faci gelos si daca te iubeste iti dai seama ca trebuie sa reactioneze cumva

MtA baftakiss

| ZuZzA4eVeR a răspuns:

O sa ti se para aiure dar am trecut si eu prin astasad Baiatul pe acre l-am iubit si inca il iubesc(desi sp c mi-a trecut) m-a facut sa sufar enorm. Am fost cu el ne sarutam, ne tineam de mana, am facut si dragostehappy,,, dar nu stiu dc a inceput sa se schimbe si nu ne-am mai vb vreo 7 luni. Dupa eu inca orbita de dragoste iar am acceptata sa fiu cu el si iar si-a batut joc de mine. Si am sp STOP. Du-te la el sp c il iubesti stai cu el si apoi sp c de fapt ai facut asta doar pentru ca nu voiai sa fii singura, o sa il doara si pe el dar si pe tine, dar macar o sa te razbuni pe el. Oricum alat solutie pentru baieti dinastia nu aiwinking

| IcomeFromROmania a răspuns:

Parerea mea este ca nu trebuie sa te razbuni.
Cred ca trebuie sa indraznesti sa stai de vorba cu el si sa il intrebi daca vrea sa ia o pauza.
Poate il sufoci cu telefoane sau pe mess sau orice altceva.
Asa simteam si eu cateodata la unele fete
Si iti garantez eu ca dupa 2-3 zile daca nu are pe altcineva se va intoarce inapoi la tine
Asa suntem noi baieti... mai...(no comment)

| IcomeFromROmania a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa te razbuni pe el.
Cred ca trebuie sa indraznesti sa il apuci de vb si sa il intrebi daca vrea sa luati o pauza.
Poate il sufoci cu sms/mess sau telefoane.
Si iti garantez eu ca in 2 sau 3 zile daca nu are pe altcineva se va intoarce la tine.
Asa suntem noi baieti mai. (no comment)!

| mari_4634 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie ca a ta dar cel mai bine e sa vorbesti cu el si sa-l intrebi de ce face asa