| miruna_4298 a întrebat:

Deci mai scriu o data! tongue Eu stateam pe banca langa Denis (nu chiar sa de aproape )si Mihai a inceput sa scuipe pe banca, iar eu ca sa ma feresc de scuipatu aluia ma dadeam mai aproape de Denis, iar el spunea :
-Asa, vino la mine! tongue
Credeti ca el ma place?! thinking

Răspuns Câştigător
| Intelligence a răspuns:

A zis :
-Asa, vino la mine!
Nu crezi cumva ca ar fi existat si continuarea.
gen : Sa te scuip eu`laughing)?
Eu zic sa nu`ti pui toate sperantsele.intr-o glumitsa.sau o vba din asta.e prea putin`hee heewinking Bafta.si sper sa fii realista.Raspunsul meu nu e unul batjocoritor.eu zic ca ar trebui sa te trezeasca din a`ti face iluzii.si sa-l intrebi.sau stiu eu.gasestii solutii mai concludente.nu o vba din asta`hee hee Deci eu una.din atat- nu cred ca se poate spune ca te place.asta in cazul oricaror alte persoane-din atat nu`ti dai seama daca cineva place p cineva cu adv`hee hee
Funda?

11 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Cred ca a zis'o la misto'winking

| XtmCamiii a răspuns:

S-ar putea sa te placa daca esti de varsta cu el sau daca el e mai mare ca tine se poate sa te placa :d

| Robby94 a răspuns:

Probabil a facut o glumitahappy...

| Neimportant a răspuns:

Nu stiu poate te-a vrut puţin mai aproape de el. Depinde cum se comportă cu tine happy

| BiscuuBaii a răspuns:

Isi batea joc de tine laughing)

| Abstract123456 a răspuns:

Cred ca mai mult glumea.dar nu poti sa stii niciodata...incearca sa-l tragi de limbabig grin

| Rellik a răspuns:

Da poate te place, vrand sa te aibe langa el happy inseamna ca te simpatizeaza mai bine ai vorbi cu el serios daca te place happy sau daca doar a glumit la faza de a fara cu banca big grin

| NorbO a răspuns:

rolling on the floor Poate da poate nu... ai ceva de pierdut daca il intrebi?laughing

| ignore a răspuns:

Si eu cred ca a fost tot o gluma.

| alylove15 a răspuns:

Cred ca a zis-o in gluma.

| BulinutzaMov_6486 a răspuns:

Sunt de acord cu evidemmentlntelligence!