| Alexandra2596 a întrebat:

Deci mama baiatului de care imi place stie de mine, stie ca il plac, el i-a spus toate astea(mamei lui ii spune absolut tot ce face) pentru ca stia ca il plac, dar de ce i-a spus maicasii? Oare il interesez? Puuup:*

4 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Buna iubita!
Iti marturisesc sincer,ca astfel de baietii/barbatii nu sunt ok,cel putin din punctul meu de vedere.
Uite te si tu la ex tau,el ii spune mamei lui absolut orice,daca voi erati mai mari si sa zicem ca va casatoreati,iti place ca soacra ta sa stie absolut otul?
Poate ca acum,e greu sa te transpui,dar daca ve ti ajunge impreuna pana at,o sa vezi ca nu e ok pentru relatia voastra,poti sa incepi sa i spui,ca aveti nevoie de intimitate,sa incerce si el sa nu i mai povesteasca chiar tot,gandeste te un pic,o sa i spuna chiar tot?
Si ce ve ti face voi in particular!
Mii se pare abominabil.
De un lucru sa fii sigura,ca el isi considera mama,cea mai buna prietena a lui,din cauza asta ii spune totul,dar trebuie sa aiba si unele rezerve!
Parerea mea,e ca, trebuie sa se schimbe,sau sa l schimbi tu!
Vis a vis de intrebarea ta,,pentru ca l plac,de aceea ii spune despre mine,, iti rasp ca,nu neaparat te place,dar vrea sa se consulte cu mama lui in priviinta asta si sa vada in mod sigur,daca si ea ar fi de acord cu tine sau nu.
Daca mai continua asa,iti spun sigur ca mama lui il va conduce,nu va lua deciziile singur si va veni un moment cand el va fi pus sa aleaga,intre ce vrea mama lui si si ar dori el,de ex,ii place de tine,daca mamei lui nu i placi,cu sig el,va renunta la tine.
E super complicat,cand un tip, e mamos!
T pup si eu si ai grija de tine, iubita!

| bubuu13 a răspuns:

Pai daca i-a spus mamei sale.inseamna ca il intereseaza de tinebig grin

| Alexandra2596 explică:

Poi maicasii ii place de mine! si l.a batut la cap de multe ori in legatura cu mine!

| PushtiuIN3D a răspuns:

Daca`i spune maicasii orice e clar ca i`a spus despre tine happy

E genul de baiat care nu face nimic fara sa stie maicasa tongue...Tu stii cel mai bine daca e interesat de tine happy