| alexutzu_7440 a întrebat:

Deci: Mi-e imi place de o fata dar nu stiu sigur daca ei ii place de mine cand am intrebat-o cat la % ii place de mine a spus ca 50% am intrebat-o daca ii place de mine sh a spos poate! deci spune-ti-mi o parere sa aflu.

Răspuns Câştigător
| Ángel_8890 a răspuns:

Mda, daca ti-a spus ca poate acest lucru nu inseamna ca nu. Dar ti-a dat de inteles ca totul e posibil. Tie daca iti place de ea, nu sta cu miinele libere.Trebuie sa o cuceresti cu cuvintele nu, tu treci la fapte.Dovedestei ca o simpatizezi.Deoarece unei fete ii place cind un baiat o curteaza, cind isi face griji de ea.Sunt niste lucruri mici si par banale dar pentru o fata foarte mult conteaza. Dar ai oportunitatea de a fi cu ea si nu o rata.

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Dragostea nu se masoara in placere!

E vorba ca ii place sau Nu de tine! Un raspuns echivoc ca al ei da de banuit: timiditate!

| moonY a răspuns:

nu-s prea buna la matematica.
nici tu la gramatica

| AloneQsFini a răspuns:

laughing e clar daca te-a luat cu 50% cat de mult ii place d tne...cauta p altcineva

| alexutzu_7440 explică:

Am 12 ani si ea la fel

| alexutzu_7440 explică:

Pai ea mi-a spus ca tine la mine la mai mult ca la un prietenhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înainte să îți răspund la întrebare, aș vrea să te întreb câți ani ai. După poză, nu cred că ai mai mult de 10 ani. Noi nu suntem Mama Omida ca să ghicim dacă acelei fete îi place de tine, dar ca să afli poți să îi urmărești gesturile, comportamentul și să vezi dacă se poartă frumos cu tine sau te ignoră. Dacă a zis că „ poate" îi place de tine, e un început pentru că cel puțin ai certitudinea că nu te urăște. Dar cum ți-am mai spus, depinde de comportamentul ei...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma tu cati ani ai sa pot sa iti dau un sfat?