| cutitinciorba a întrebat:

Deci mie imi place mult de o fata si tin mult la ea. Vreau sa ii zic niste chestii insa nu am curaj de loc sunt o fire timida de fel..Cum sa fac sa prind curaj?

4 răspunsuri:
| InnocentLoovee a răspuns:

Nu exista o metoda..nu mai tot intrebati pe TPU ca nu va putem ajuta. Ia-ti inima in dinti si spune-i ce ai de spus. Daca nici cum nu poti spune-i pe mess sau pe facebook, e mai usor cred eu. Si eu sunt de fel o fire timida dar am invatat sa mi-o inving.

| Cipri99 a răspuns:

Pai depinde ce varsta ai eu cate o data sa imi fac curaj beau o bere la doza doar una maxim si am foarte mult curajrolling on the floorrolling on the floor dar nu ma imbat alcoolu iti da ceva energie/curaj/chestii dar sa nu bei mult conteaza ce varsta ai repet.

| Cipri99 a răspuns (pentru Cipri99):

Da dupa ce bei sa te speli pe dinti si sa mesteci o guma un minut.

| MicSiRau a răspuns:

Pai daca ar exista o lege sau o metoda sigura am avea numai curajosi printre noilaughing. trebui sa iti iei inima in dinti sa stii ce vrei de la tine putin tupeu si se rezolva, eventual bea putin inainte dar nu exagera.