| Doar eu_5952 a întrebat:

Deci nu mai pot! Imi plc de un baiat(ne-am intalnit in parc, am facut schimb de nr. de tel, de id-uri, am vb, etc.). Aseara, cand vb cu el pe mess mi-a trimis mes de genu"is varusu si + injuraturi"... I-am dat ignore.(inainte el se comporta super dragut cu mine[imi facea complimente si altele], iar acum...)Stiu ca si el ma plc. Da ce sa fac acum? Sa-l bag din nou in lista? HELP!(Da apoi sa nu par disperata dupa el)

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu daca tea injurat

| aLaLa a răspuns:

Dificila situatie! Sunt de parere ca ar trebui sa faca el primul pas ( sa te sune sau sa iti spuna pe mess) si sa iti ceara scuze pentru vocabularul varului sau. Daca nu va face asta inseamna ca nu te vrea. Mult succes!

| alone a răspuns:

Mai dai o seansa poate era si el nervos si poate are motivele lui u nu ai d unde sa stii asta!

| Gentiana a răspuns:

Poate a fost altcineva, nu el te-a injurat. Daca sti ca intr-adevar te place baga-l in lista si vorbeste cu el serios. Daca nu, cand te mai intalnesti cu el, personal, spune-i.
Succes!

| Dizzydizz a răspuns:

Sunal, e cel mai bine. Daca tot varsu este lasa-l pe el sa te caute
Daca il interesezi te va cauta:*
sau da ti intAlnire cu el sa stii sigur ca vb cu el, si nu cu varsu ala prost

Răspuns utilizator avertizat
| shtephie a răspuns:

Lasa-l pe el sa te sune, sa te caute, sa insiste! Fa pe indiferenta!

| claudia_7744 a răspuns:

Dai un sms daca tot ai nr lui si intreaba-l ce era cu jignirile de aseara.si at poate ki o sa te sune sa te intrebe ce sa int
si gata rezolvi problema