| Norbert_Furo_1994 a întrebat:

Deci nu stiu cum sa incep eu m-am mutat in Austria de 3 ani jumate ^ si m-am indragostit de o fata de la scoala si am fost in exursie si ea si-a gasit partenerul si toti colegi ii zicem [pervers] il cheama [Denis] si pe fata o cheama [Eurona] Denis e turk si Eurona e din Albania nah am vorbit cu un amic vechi si i-am spus ca Denis ala e pervers si etc si eu n-am stiut ca amicul meu era prt cu Denis si amicul i-a spus ca i-am spus ca e pervers si dupa aia Denis i-a spus la Eurona vezi ca ala mi-a zis ca sunt pervers. Eurona s-a suparat pe mine si de atunci nu mai vorbeste cu mine adica ma ignora incearca sa ma evite si i-a zis Eurona lui Denis sa fie elprt cu mine sa afle mai multe despre mine cat de tare o iubesc si etc eu mi-am dat seama si i-am pus vezi-ti de viata ta lasa-ma in pace du-te la iubita ta si lasa-ma in pace a plecat intr-o zi de scoala i-am zis la un prt sa ii zica lui Eurona ca vreau sa vorbesc cu ea. Eurona o zis asa fitos ok. asa suparata. eu am mers putin mai jos cu colegul si deodata o vad in tramvai ca merge si se uita la mine si acum ultimele zile sa inceapa craciunu aveam o presimtire ciudata ca se uita la mine doar si cand faceam o prostie radea. dar ma pareste foarte mult nu ca atunci ca nici nu ma parea si intre timp am fost pana la ea acasa asta a fost greseala mea. adica inainte i-a scris prt meu ca o iubesc si dupa aia am mers la ea acasa stiam unde statea si deodata am plecat cu prt si deodata o vad cu sorasa laughing m-am ascuns la o masina si prostu ala nu m-a crezut si el isi scotea capu sus si l-a vazut...
si dupa aia vine o masina sa parcheze si ne-a claxonat laughing si am zis ca o sa mor rolling on the floor cand ies afara. si dupa aia e si mai suparata pe mine sad nu stiu ce sa mai fac... ca ma tot gandesc vreau s-o uit dar nu pot o vad in fiecare zi cu Denis nu pot rezista dati-mi un sfat va rog si scuze de limbajul meu ciudat nu prea vorbit romaneste laughing te rog

4 răspunsuri:
| Valutzzzu a răspuns:

Nici noi '' nu am auzit''!

| mariass a răspuns:

Se vede ca "tu nu vorbit romaneste" ca eu nu "inteles nimic"

| lucian1231 a răspuns:

Eu am inteles ce ai spus dar sincer nu am niciun raspuns se cunoaste ca sunteti compliati voi pe acolo prin tarile alea

| al3xwasd a răspuns:

Frătica ti-as da un raspuns dar nu înteleg, scuze mai bine scriai in limba ta si traduceai cu google translate