| RapperuL_7603 a întrebat:

Deci. o fata a stat cu un prieten de-al meu, nu tocmai bun 2 luni...si cand au fost invitati la ziua unui baiat, acel baiat s-a "suit" pe iubita la alt prieten de-al meu [fratele meu] dupa care fata s-a desp de el si a hotarat sa stea cu mine, dar dupa ce baiatu a venit de la mare "i-a bagat"fetei vrajeli ceva de genu : te iubesc, mor daca nu stai cu mine bla bla bla si fata l-a acceptat, acum nu stiu dc imi face fata in ciuda. sfat pentru fete : daca ati stat cu un baiat si vreti cu altul, nu il luati tare, luati-l usor pana se va obisnui cu situatia.eu chiar am suferit enorm, ce-ati face in locul meu? puppy dog eyes.

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

Intrebarea ta e forumulata incorect, nu prea inteleg multe din ea.
Acum totusi sa te ajut in limita ceea ce am inteles, tu treci peste, nu mai vb cu acel baiat si nici cu acea fata pentru ca nu sunt buni nici macar ca "cel mai prost amin", lasa-i in urma, uita de ei, cautati alti prieteni, un alt baiat, sa stii ca de obiceii dragostea adevarata tio poarta alta perosana pe care tu nici nu o vezi sau habar nai ce sentimente are pentru tine sau l-ai refuzat din niste motive pripite... Cautati pe altceva e cel mai bun sfat.
Sper ca te-am ajutat, funda? Plzzzzzzzzzzzz

1 răspuns:
| MoSHu_5275 a răspuns:

Nu stiutiubig grin?