| Tzucu a întrebat:

Deci pe mine ma enerveaza toti
nimic nu-mi iese cum vreau eu
ce sa fac
?

Răspuns Câştigător
| mika a răspuns:

Tragi aer in piept, reflectezi cateva secunde( "unde am gresit, de ce nu imi ies toate pe dos, firar" ) si o iei de la inceput, te ridici si lupti pana iti ies cum doresti! happy

cat despre cei care te enerveaza fii mai rabdator mai sociabil, invata sa ii asculti si pe cei din jurul tau!

bafta!

5 răspunsuri:
| Scortzishoara a răspuns:

Cred ca daca ai mai multa rabdare in ceea ce faci si nu te mai gandesti ca iti iese totul pe dos, vei reusi sa obti rezultatele dorite. happy

| NeGaTiwE a răspuns:

Pai daca te enerveaza cineva asa de mult evital cateva zile sau nu il baga in seama ca o sa se plictiseasca sa te tot enerveze si daca nimic nu iti iese cum vrei se mai intampla doar sa nu te grabesti in ce faciwinking succes

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Toţii?! Păi, dacă nimic nu-ţi iese cum vrei tu. Încearcă să fii de gaşcă, ca să-ţi iasă tot ce vrei tu! Până la urmă. Dacă eşti bun/ă cu ceilalţi.Primeşti răsplată!happy

Skillz

| zikcen49 a răspuns:

Incearca sa nu faci nimic un timp si atunci cand faci s afii optimis si sa nu intri in paranoie ok?

| StillHuman a răspuns:

Deci imi pare rau pentru tine
Deci nu stiu ce sa faci
Deci nu am inteles mai nimic.

Take care.