| Andrei5001737 a întrebat:

Deci per total un vagin se va lărgi după un penis de 20-22 cm? Se poate obișnui o femeie cu un astfel de penis?

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Unele da, altele nu.

| DontActLikeMe a răspuns:

Vaginul per-se nu se largeste, se dilata. (datorita starii de excitatie). Deci dupa, isi revine la normal.
O femeie se poate obisnui cu un penis de 20-22 cm dar cu mult antrenament si rabdare.

| Lubeni??38900 a răspuns:

In general femeile prefera și sunt foarte bine satisfăcute cu un penis mediu.

| Axel789 a răspuns:

Prea puțini bărbați au penisul așa de mare. În România media este destul de mică. Cu siguranță că se va obișnui cu un astfel de penis.