| justifyme a întrebat:

Deci...plac un baiat si el ma place(din vorbele prietenelor), cum sa vad ca ma place si cum sa-i arat ca-l plac?

Răspuns Câştigător
| hellokityy a răspuns:

Mai intai asigura-te ca si el te place, deoarece daca nu te place si i-ai spune ca tu il placi pe el in ochii lui ai parea putin ridicol(asa sunt baietii din ziua de azi, nu le pasa de sentimentele fetelor) si ai putea mai intai sa te imprietenesti cu el si ai putea vedea daca te place si din felul cum se comporta cu tine, daca observi ca ar fi sanse sa te placa atunci ii spui si tu dar cel mai indicat ar fi ca un baiat sa spuna primul dupa parerea mea. Deci imprieteneste-te cu el si sa imi lasi un mesaj cu ce s-a intamplat dupa.

1 răspuns:
| Aliosha a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu el, sa ii spui ce simti si sa afli ce simte si el, nu se poate intampla nimic rau daca faci asta big grin