| GreyShaw a întrebat:

Deci. rog seriozitate maxima ca de obicei!
Deci eu si cu prietena mea am facut sex si da, aveam prezervativ, si i-a curs un lichid alb, avea orgasm cred.
Ce vreau sa spun este oare a avut prezervativul o sansa sa se rupa sa ma fi terminat eu?
Adica n-am simtit ca m-am terminat si de atunci o tot facem fara prezervativ si a inceput sa-mi zica ca are pofte si etc
Deci ma simt prost, este vreo sansa?

Răspuns Câştigător
| Alicezzz a răspuns:

Faptul ca accepti sa o faci fara prezervativ nu ar trebui sa te mire, in cazul unei sarcini!
Poftele ei pot fi si de la o sarcina, desi poftele nu apar in 2 sapt de sarcina. Vb cu ea cand a avut ultimul cm si sa isi faca o test de sarcina daca a intarziat o!
Secretia ei este datorita excitari ei maxime.
Atentie pe viitor cum faceti sex!

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca o faceti fara prezervativ, este posibil sa ramana gravida si tu sa devii tatic

| raz0000001 a răspuns:

Așa se formează când a prietenă excitată...nu știu să explic mai bine

| Ioana803 a răspuns:

Nu, nu este vorba de sperma ta.

Era de la prietena ta acea secretie.

Pe viitor aveti mai multa grija si daca o faceti neprotejat aveti grija ca acest lucru sa fie in perioada nefertila.