| Florentin_6875 a întrebat:

Deci sa incep am 16 ani, lungimea penisului este de puitin peste 16 cm, sincer cat de bine stau pentru aceasta varsta, adica ma mai gandesc cateodata ca este cam mic pentru varsta asta. FUNDA!

ASTEPT RASPUNSURI SERIOASE NU GLUME PROASTE!

Răspuns Câştigător
| RedAppLe a răspuns:

Florentin.Pentru 16 ani este ok sa ai lungimea penisului putin peste 16 cm...Este chiar foarte binewinkingOricum faza asta ca te gandesti cateodata ca e cam mic este ceva normal pentru noi adolescentiitonguelaughingne facem griji degeaba.Tzine minte conteaza calitatea nu cantitateawinking

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Hassan iubeste, Hassan doreste, Hassan taie jumatate.
Care nu stiti bancul bre? laughing
Ce vrei baiete, sa fie ca coada de matura, sa te calareasca "vrajitoarele"?winking
Nu-mi ziceti cacofonie, a fost intentionat. laughing

| Narcis2007 a răspuns:

Crezi co sa se uite vreuna la tine daca nul ai de 40 cm?

| XK a răspuns:

Http://www.220.ro/sexy/Cel-Mai-Mic-Penis/gBUaJhuYNi/

si dupa te mai gandesti daca il ai mic;)

| Siimooona a răspuns:

Nu mi spune ca tu la 16 ani nu stiai ca 16 cm e foarte bine. Ai intrat si ai postat o intrebare mai mult pentru a fi laudat, pentru a primi nspe comentarii cu e foarte bine, o sa innebunesti femeile, o sa fii o bestie in pat. Hraneste-ti ego-ul in alta parte. Poti sa-ti "cresti" penisul pana la 24 de centimetri daca nu stii ce sa faci cu el o sa produci doar dureri nici pe departe placeri. Hai sanatate si virtute!

| Exo0o a răspuns:

Salut.
Eu am 15 ani...si daca tot ai deschis acest subiect o am de 14 cm.
La 16 ani e foarte bine 16 cm...credema, chiar si pentru un adult.
Marimea penisului la un adult poate fi si de 12 cm.
Nu te ingrijora.
Pa, pa.

| Exo0o a răspuns:

Salut.
Daca tot ai deschis acest subiect : eu am 15 ani si o am de 14 cm.
La 16 ani e foarte bine 16 cm, chiar si pentru cineva cu o vasta de 20 ani +.
Pa, pa.