| AdelaDiana a întrebat:

Deci sa inteleg ca Bella in Breakind Dawn pina la urma nu a murit?

Răspuns Câştigător
| ContesaSiContele a răspuns:

...va fi transformata pentru ca fetita o omoara,edward o musca peste tot si ii ijecteaza venin in inima iar ea se transforma in vampir,fetita are multe calitati si va fi sufletul pereche al lui jacob,bella va fi o buna luptatoare ca edward are si ea o marree putere,vor trai fericiti o eternitate, iar renesme traieste si ea o eternitate la fel si jacob... poti citi si cartea este mult mai interesanta si cu multe amanunte, am postat eu un raspuns unde se poate citi carteawinking

2 răspunsuri:
| Nissa a răspuns:

Nu. draga, nu a murit big grin

| wildfox2 a răspuns:

Cum sa moara daca mai este un film si ea e personaj principal?hee hee