| zuzuzuzik a întrebat:

Deci sa vedeti... dar in primul rand salut.intr'a 9-a m-am indragostit nebuneste de un tip cu care sunt si buna prietena. el are si iubita.hai ca cu chiu cu vai a trecut anul si a venit vacanta.in vacanta am uitat de el chiar daca nu am avut nici'un pr intre timp. dar a inceput iar scoala si faza e ca stau cu el in banca.incerc sa fiu indiferenta dar nu pot imi atrage atentia cu tot ce face.incerc sa nu il bag in seama dar el vine ma apuca de obraji, de brat si alte d'astea.incerc sa il resping dar nu pot cand ma uit la el >:"(sau cel putin asa simt eu). cand stau mai suparata imi zice :ce ai esti suparata pe mine, ce s-a intamplat? oare de ce se poarta asa? confused simt ca imi da sperante. ce as putea sa fac?(fundita)va rog am nevoie de un sfat

Răspuns Câştigător
| lauracraciun a răspuns:

Ce dragutbatting eyelashesesti foarte norocoasa.adica vad ca e atat de protector cu tine si grijuliu.te intreaba ce ai patit si chestii din astea. cred ca nu s-ar comporta asa cu tine daca nu ar simti ceva mai apartebatting eyelashesfa tu primul pas, raspunde-i la gesturile pe care le face si vei vedea ca va fi binehappyiti urez muulta multa bafta si sa ne spui si noua ce va urmabatting eyelashes

3 răspunsuri:
| AkexD a răspuns:

De ce nu incerci sa faci tu primul pas? Nu mai bine regreti ca i`ai spus`o decat sa regreti ca.nu?happy

| Ðÿdy a răspuns:

Buna!
Pai,poate te place sau poate te considera o prietena foarte buna si de asta se comporta asa cu tine.
Una dintre aceste variante trebuie sa fie
Bafta!

| Dav7id a răspuns:

Poate vrea doar sa pastreze relatia dintre voi deschisa,cand vede ca nu-i vorbesti i se pare ciudat pentru ca voi probabil comunicati mult si va spuneti multe si este posibil sa te considere doar cea mai buna prietena si cand aude ca iti place de el, se poate sa se distanteze de tine, daca ai spus ca are si iubita.Risti si poate faci nimic sau risti si eu stiu ce sa mai zici despre baietii si fetele din ziua de azi, libertate ii pentru toti chiar si-ntr-o relatie.