| cr33pygirl a întrebat:

Deci sa vedeti... dar in primul rand salut.intr'a 9-a m-am indragostit nebuneste de un tip cu care sunt si buna prietena. el are si iubita.hai ca cu chiu cu vai a trecut anul si a venit vacanta.in vacanta am uitat de el chiar daca nu am avut nici'un pr intre timp. dar a inceput iar scoala si faza e ca stau cu el in banca.incerc sa fiu indiferenta dar nu pot imi atrage atentia cu tot ce face.incerc sa nu il bag in seama dar el vine ma apuca de obraji, de brat si alte d'astea.incerc sa il resping dar nu pot cand ma uit la el >:"(sau cel putin asa simt eu). cand stau mai suparata imi zice :ce ai esti suparata pe mine, ce s-a intamplat? oare de ce se poarta asa? confused simt ca imi da sperante. ce as putea sa fac?(fundita)un sfat va rog muult

4 răspunsuri:
| BurnInHellSucker a răspuns:

Mai mult sange in c**** fa! Daca da semne ca te place, adica daca face mai mult chestii dragute ca de obicei, fa si tu la fel! Ai zis ca iti place nu? Pai si atunci ce *** mai astepti? El te place tu il placi sunteti si prieteni deci va intelegeti bine care e problema? Nu mai fii gaina ma! Concluzia: nu te mai feri de el! poate chiar o sa iti propuna el inaintea ta laughing
of of... dragoastea asta laughing) greu greu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ar trebui sa incepi sa flirtezi cu el si daca face si el la fel, atunci te place.winking

| JulietteJokes a răspuns:

Maybe te place si el am trecut si eu prin asta unele dintre iubitele baiatului era sa ma faca geloasa poat de asta incearca sa discuti stiu ca e greu

| PitikPatry a răspuns:

Pai...cel mai bine ar fi sa il intrebi daca simte ceva pentru tine:[. fundita >>//?