| AndreeaLOL a întrebat:

Deci..sunt acum cu iubitul meu.el e la bucatarie. eu sunt in dormitor..problema e ca am fost o mega proasta si l-am chemat sa doarma la mine ca parintii mei sunt plecati o saptamana..imi este frica ca el ar vrea sa o facem dar eu nu ma simt pregatita.ce sa fac sa nu supar pe nimeni?

9 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Ii explici
ca nu te simti pregatita si ca ti-ar oferi incredere daca te-ar ajuta sa treci peste si sa te astepte

| MariusDeL a răspuns:

Pai draga daca chiar va iubiti... si totul vine de la sine, intr'o noapte atat de palpitanta, ce ai de pierdut?

bineinteles daca esti virgina, si nu sunteti de mult timp impreuna... nu merita!

Răspuns utilizator avertizat
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Faceti Petting! daca nu intelege, si vrea sa foprteze nota, tu poti avea telefonul in mana, cu 112 fromat deja, si doar sa apesi APEL! Ii mai poti spune ca violul se pedepsetse foarte aspru si nu crezi ca vrei sa ajunga la mititica, unde sa devina "fetita" frageda a homosexualilor! Sa speram ca e tip isteti si se va comporta ca un gentleman si va astepta pana vei fi pregatita! Cu "supararile" e mult de discutat!

| Dariusuu a răspuns:

Daca chiar te iubeste te va intelege.

Don't worry.

I poti spune foarte simplu, daca nu intelege trimite-l acasa happy.

P.S Numai bine.

| Purec a răspuns:

Eu in locul tau mergeam pe varianta mai simplu. Ii spunea-i ca ai problema lunara si scapai si fara sa il refuzi si fara sa faci se cu el happy

| Larisssaa a răspuns:

Ar trebui sa ii spui acest lucru lui.
Daca te iubeste cu adevarat va intelege :*.

| Pυƒυℓєтє a răspuns:

Dacă el vrea s-o faceţi, spune-i că nu eşti pregătită, şi să mai aştepte puţin.

| Elena1234456 a răspuns:

Ii spui ca nu te simti pregatita, daca te iubeste nu o sa te oblige si o sa te inteleaga.