| anonim_4396 a întrebat:

Deci sunt aproape de 2 luni cu un baiat.si eu iz ff rujinoaza.si nu ne'am sarutat, si e najpa ca el stie si eu nu si as vrea sa imi dati sfaturi cum sa fac.ca am pierduth multe pers care le iubeam din cauza asta. Ajutati'ma plzbatting eyelashescateva spaturi. dau fundepuppy dog eyes:X

Răspuns Câştigător
| Fresh a răspuns:

HAI SA-TI SPUN ASA : si eu am trecut prin faza asta acum un an si ceva ma rog faza era ca si mie mi-era rusine sa sarut fata pe care o placeam ...asa ca ne-a dus si pe mine si pe ea o colega intr-un loc iar ea a asteptat 5 minute ca sa o sarut si nu vrei sa patesti ce am patit si eu faza cu intrebarea >deci ramanem prieteni?< asa ca tot ce trebuie u sa faci e sa vb mai mult cu el si sa te apropii de el atunci cand ai ocazia si sa-l saruti altfel pierzi inca o persoana, iar chestia asta stiu ca e dureroasa sad happy scapa de rusine pentru ca asa nu vei reusi niciodata : gandeste-te atunci cand ai o sansa :ce-o fi o fii si incerci big grin tongue sper ca ti-am fost de ajutor succes big grin tongue :*

3 răspunsuri:
| KySyB3B3 a răspuns:

Funda scuze*

| KySyB3B3 a răspuns:

Da multumesc pentru sfat...

| Fresh a răspuns:

Cu placere tongue