| micutzadominatoare a întrebat:

Deci sunt cu iubitul meu de 3 luni impreuna si acum cateva zile m-am culcvcat cu el ca s avada ca il iubesc si ca am icnredre in el, d e atunci el esete foarte rece cu mine si nu stiu ce sa mai fac. m-am saturat sa plang happy, dc credeti ca s aracit? el zice ca eu l-am facut sa se schimbe, intr-adevar la incpeut i-am facut eu niste faze, si l-am si inselat straight face, dar, era la inceput acum iti dai seama daca iubesi sau nu, eu il iubesc enorm nu stiu ce mas face fara el straight face, dc credei ca s-a racit? vreau un sfat ce sa fac?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El vr s faca sex cu tine si cam atat ca tot va urma s t paraseaska. si daca nu fakeai tot iti va da papukii.crede.ma. e o tampenie faza'' fa sex cu mine ca s krd ca m iubi''.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Chestia sta asa: ti-ai batut joc de el, si-a batut si el joc de tine!

Faza cu sexul a fost doar de umplutura: tu ai facut pe eroina si el nu ti-a ''apreciat'' gestul!

Din moment ce s-a racit iar tu l-ai inselat la inceput duce la o concluzie evidenta: voi nu va iubiti!

| Carmen a răspuns:

Eu cred ca s-a razbunat pe tine fiindca l-ai inselat...

| MarcŞiAtât a răspuns:

Taie vena laughing

| EUSIATIT a răspuns:

Cred ca asta a vrut. asa naive sunteti fetelor. cind credeti ca daca te culci cu el. vai ii arati ca l iubesti. ooff numai la pat va e gindul,

| newname a răspuns:

Nu trebuea sa te grabesti trebuea sa astepti mai mult timp si sa stii ca te iubeste cu adevarat dar ca sa ei seama ca poate sa se prefaca ca te iubeste enorm doar pentru a te aduce in pat fii mai atenta doar ca ai comis o greseala foarte mare 3 luni i prea repede chiar vreau sa spun cai foarte repede da din aceasta greseala vei invata si nu o vei mai repeda

| pink2soul a răspuns:

Asta a fost de fapt scopul lui, sa te culci cu el apoi sa se raceasca si cine stie poate sa-ti dea si zona.ar trebui sa fii mai atenta, in fine, nu sunt in masura sa te juder dar app toate fetele stiu ca asta cauta unii si se feresc. el tea santajat intr-un fel, cu chestia asta, abis daca nu te culci cu mine ins ca nu ma iubestioh go on, e o prostie.nu totul tine de trebuie asta cu sexul.big grinbig grin, sper sa fie totul ok.Eu te sfatuiesc sa vorbesti cu el, deschis, si sa il intr de ce s-a racit asa mult fata de tine, dupa ce iai aratat "dovada" de iubire pe care o cerea...Peace:*.

| Gogu06 a răspuns:

ORicum era aiurea, adica tu faceai sex cu altii si cu iubitul tau nu laughing), esti o panarama si iubitul tau e un prost, bine ti-a facut. E buna pentru titlul unei carti "Prostul si panarama" laughing)) big grin