| DaRkMist69 a întrebat:

Deci sunt cu o fata de vreo 2 saptamani...si nu e relatie prea stralucita(nu are rost sa mai intru in detalii) si faza e ca mie imi place o alta >fata:"..si aceasta fata avea pana azi prieten..doar ca faza e urmatoarea..eu desi tin la ea ca la o sora..as vrea sa fiu cu ea..si de prietena actuala sa ma despart ca nu prea merge delocstraight face. ..si nu stiu ce sa fac..are cineva vreo idee?

FUNDA pentru cel mai bun raspunshappy

Răspuns Câştigător
| xDeyaa a răspuns:

Dai papucii...combina-te cu aia big grin

6 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Fa ce iti spune inima.

Incearca sa vorbesti cu fata cu care vrei sa incepi o relatie, sa vezi ce ganduri are.

p.s Si fata cu care esti acum poti rezolva multe lucruri, poate sunt niste intelegeri.

| Love4Music a răspuns:

Ii spui va esti de parere ca nu va potriviti si ca regreti dar trebuie sa ne despartim dar putem ramane amici

| BloomyxD a răspuns:

Şi atunci de ce te-ai mai cuplat cu ea? Ca să o faci să sufere? Nu vă mai bateţi joc de fete.

| Eusiatat01 a răspuns:

Fa ce-ti spune inima, dar data viitoare ai grija cand te mai combini, sa fie o fata pe placul inimii tale, pentru ca altfel nu o sa faci decat sa le ranesti. In rest, multa bafta cu fata pe care o placi

| Dianaa0Xd a răspuns:

In primul si in primul rand sa iti fie rusine ca esti cu o fata care nu o vrei poate ea chiar te vrea si in acest timp i-ai dat sperante. nu iti dai seama ce este in inima unei fete mai ales ca ai fost cu ea doar asa de prosteala ca si cum tiai bate joc de ea marog. despartete de iubita ta spune-i insa adevaratul motiv care va despartiti fetele ursac minciunile si cu cealalta fata vb cu ea incearca sa te apropi de ea si ia curaj si pur si simplu spune-i cea ce simti dar fata in fata e mult mai super ia-o pe surprindere si sarut-o :*

| ToxyckUuhhh a răspuns:

Pai daca nu merge intre tine si actuala iubita desparte-te, dar lasa o zi macar sa nu creada fosta ca ai inselat-o si de aia ai parasit-o, dupa poti sa te combini cu pretena care o consideri sora...dar urm faza e daca nu vrea sa fie cu tine? ...mai eu iti sugerez sa incerciwinking