| yappi a întrebat:

Deci sunt cu prietenul meu de o luna si jumatate si iari mi-a cumparat cadou de valentine's day. Dupamiaz m'a sunat sa ies in oras si eu nu eram acasa si i-am spus ca nu sunt sigura ca mai imi da tata voie.Cand am ajuns acasa l'am intrebat pe tata daca ma lasa si o zis ca pot sa merg dar cand l'am sunat el isi facea probleme la mate si a spus ca sa nu ma supar dar acum l'o pus parintii la invatat. Tata cand a auzit ca nu mai merg a spus ca nu ii place cum m-am comportat ca trebuia sa ma sune el daca vroia sa iesim nu sa il sun eu ca el sa refuze.Acum nu stiu credeti ca ar trebui sa il ascult pe tata sau doar exagereaza sa ma protejeze?

Răspuns Câştigător
| D3edii a răspuns:

Exagereaza sa te protejeze.si tata e la feloh go on.nai ce sa le ceri tatilorlaughing

iubiti'va mult acolosmug

fundinta?happyconfused

3 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

El te-a sunat primul.eu nu cred ca a gresit, te-a refuzat pentru ca nu voia probleme cu parintzii.depide si c varsta aveti d depindetzi d parintzi! nu vad problema, sincer! dupa mine ai procedat corect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea? exagereaza...lafel face si tata. In 1 rand el te sunase inainte.Puteai sa ii zici tatalui tau ca el te sunase mai devreme si i`ai zis ca il anunti tu... poate asa intelegea.

asa ca... iubiti`va multsmug laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este bine si cum a spus el...dar aici am o nelamurire si nu sh sigur daca tatal aw stia ca el te-a sunat prima data...in orice caz, cred ca a vrut sa-ti dea un sfat parintesc.