| 999_6366 a întrebat:

Deci sunt de 2 ani in Italia si am o problema, nici o fata nu vrea sa fie impreuna cu mine, toate ma respind, deci nu ma laud dar arat destul de bine sunt dragut am un corp frumos adica nu sunt rupt din soare dar arat destul de bine, cind eram acasa nu aveam nici o data probleme cu fetele vorbeau cu mine imi atraageau atentiea, esiau cu mine, deci nu aveam nici o problema, aici insa nimeni, pot sa fac ceva ca sa aiba incredere in mine ca sa ma placa ca sa nu se gindeasaca rau de mine? As vorbi cu fete din tara mea dar problema e ca nu-i nici una.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt in Italia de 5 ani si e la fel man, eu am prietena dar romanca, faptul ca sunt roman aici, schimba multe multi nu vb cu mine, chiar daca nu-s nesimtit deala care sai injure sau mai stiu eu ce, dar na soarta, te obisnuiesti, eu asa am facut, happy

| dark22 a răspuns (pentru anonim_4396):

Leaga-ti **** de o masini cu cauciucu asteapta sa dea coltu si deja o ai de 20 de metri laughing

3 răspunsuri:
| memonelxd a răspuns:

Pai nu vor sa fie impreuna cu tine pentru ca nu sti sa scrii in limba romana... dar in italiana cred ca esti prapad!

| Hash001 a răspuns:

Sincer sa fiu, intra in anturajul celor de acolo. Poate gasesti si tu ceva astfel. Mult succes.