| beAuTY_6320 a întrebat:

Deci sunt disperata am avut acum 2 saptamana un contact sexual neprotejat decateva zile am toate simptomele nu stiu daca este doar de teama de a fi insarcinata? ce sa fac rog raspuns repede:*

Răspuns Câştigător
| bombonyk04 a răspuns:

Cel mia sigur este sa faci un test de sarcina. daca testul iese pozitiv inseamna ca esti insarcinata si trebuie sa iti anunti parintii si prietenul.sincer ar fi trebuit ca dupa contactul sexual sa iei niste anticonceptionale. nu prea stiiu, daca ai fi insarcinata acel copil ar fi dorit? sincer daca esti insarcinata trebuie sa vezi ce vei face cu viata ta, si inca un sfat: nu face intrerupere de sarcina. acesta este cel mai mare pacat, deoarece vei omori un copil lipsit de aparare.cryingcryingsad
sper ca toate sa fie cum iti doresti. succes:*:X

3 răspunsuri:
| love_1456 a răspuns:

Se pare ca si atunci cand ai facut'o neprotejat tot disperata erai
in fine...astepti sa iti vina menstra iar daca aceasta intarzie iti faci un test de sarcina

| condru a răspuns:

Felicitari daca o fost primul contact sunt sanse sa nu fii dar daca nu e ce pot sa iti zic decat bafta si na mergi la ginecolog sau ia-ti un test de sarcina...

| bombonyk04 a răspuns:

Fundita cui i-ai dat?