| anonim_4396 a întrebat:

Deci,sunt intr-o "relatie" (nu stiu sigur) cu o fata,dar ea nu prea iese sa ne vedem,prefera sa vorbim pe mess,si cand ne vedem,ma intreaba decat ce faci si apoi pleaca,si spune ca este ocupata,oare ea ma place? tin sa mentionez ca ea decat ma place dar ar trebui sa fie indragostita de mine avand in vedere ca de la inceputul vacantei i-am spus daca vrea sa fie cu mine, si ea mi-a spus sa o astept si am asteptato atata timp,

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Te place virtual, nu real.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pai cred ca nu vrea o relatie deocamdata cu tine daca nu isi da silinta sa va intalniti, de placut te poate place ca pe un simplu prieten

| darrio2007 a răspuns:

Nici vorba de relatie. Spune-i ca nu vrei sa mai vorbesti cu ea si atunci vezi cum reactioneaza.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Nu are cum sa te placa deoarece ea vrea sa vorbeasca cu tine, dar doar virtual.
In realitate ea nu simte nimic pentru tine!
Daca macar tear place sar comporta altfel!

| XingerloveyouX a răspuns:

Nu nu te placewinking