| alexandra15 a întrebat:

Deci totusi ca sa fiu mai clara...eu sunt fecioara...nu stiu cat de bine m-as intelege cu o fecioara? Eu am 15 ani el are 19!

Răspuns Câştigător
| lola a răspuns:

Si eu sunt fecioara si el fecioarabig grinSuntem impreuna de aproape 2 anibatting eyelashesCu mana pe inima pot spune ca sunt suisuri si coborasuri dar trebuie sa treci peste. O sa fie certuri, ca in orice relatie de altfel, dar asta doar pentru ca sunteti la fel, criticati mult si o sa te gandesti cum sa faci sa iti fie tie bine prima data.Amandoi o sa faceti chestia asta.Nu e o relatie pentru cei slabi de ingerlaughing
Cand nu va certati o sa fie ca in al9-lea cer! Va distrati, radeti mult, o sa faceti chestii noi, impulsive.
Nu ceda la prima cearta serioasa pentru ca o sa regreti. Sper ca ti-am fost de ajutor. pupici:*
A si le place sa umbli tu dupa ei [cu masura ca logic, nu o sa stai dupa curu lui toata viatalaughing]

11 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Pai da pe horoscop si cauta pe compatibilitatea zodiilor si vezi ce ti sp pe acvaria. urania eva .horoscop sunt o gramada si apoi cauti ce te intereseaza

| alexandra15 explică:

Nu prea mai corespund informatiile de acolo de-asta intreb aici pe cei care totusi au avut o relatie de genu' asta...

| inna a răspuns:

Nu trebuie sa credem tot ce se scrie in zodiac, adevarat unele chestii se mai potrivesc, dar nu stiu, mai bine nu te lua dupa horoscop.

| deeea28 a răspuns:

Exista pe net tot felul de chestii de zodii, de numerologie, fel si fel. Daca era sa ma iau dupa zodii si alte minunatii inseamna ca nu aveam nici un amic taur, ca cica nu ma inteleg cu ei si trebuia sa fiu in rai cu leul, cu care nu m-am inteles de loc de fapt. Si dupa alte minuni de astea, trebuia sa nu fiu cu prietenul meu, ca cica nu ne potrivim. Acum e decizia ta dupa ce te iei, dar cred ca cel mai bine e sa incerci. Cel mai bine se vede asa, incearca si vezi daca mergewinking

| gabriela_3062 a răspuns:

...nu este bine sa te iei dupa horoscop... cel mai bine ar fi sa incerci o relatie cu el si asa te convingi u singura...nu de fiecare data corespund datele de acolo cu personalitatea oamenilor care se afla intr-o anumita zodie... pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, nu, nu esti clara, pentru a nu inteleg cat de ce trebuie sa intervina zodiile happy Sunt doar niste aberatii. Cel mai important este ca ca iubiti, si ca va aveti unul pe altul happy

Mult succeskiss

| moonY a răspuns:

Ma speriasem.credeam ca esti virgina

| fabiola a răspuns:

Se inteleg foarte bine daca iti dezvalui din experienta mea! Un singur lucru de care sa tii cont:pentru ca suntem firi ambitioase, orgolioase, ne place perfectiunea, uneori apar comflicte.Arta rezolvarii acestor conflicte sta in mana voastra si sincer merita! Ce tie nu-ti place, nu-i face lui ca sigur nu-i place! Vezi ce simplu e?

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Te intelegi mai bine cu mine, is taur! laughing

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Pai e cred ca din punctul asta de vedere sunteti compatibili. Dar, chestia asta cu zodiile nu e intotdeauna adevarata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ce vroiai sa fie? un PESTE?