| Marry410 a întrebat:

Deci TPU am nevoie de AJUTOR urgent! Astazi am iesit afara cu prietenele mele si am intalnit 2 baieti de 15 ani care s-au bagat in vorba cu noi ne urmareau unde ne duceam (dar baietii pareau fff sinceri...) la un moment dat am vorbit mai mult cu unul si ne-am imprietenit...Am vorbit si la un moment dat mi-a cerut id-ul iar eu nu i l-am dat si a continuat sa mi-l ceara 3 ore in continuu, eu l-am intrebat de ce nu il cere prietenelor mele ca ele sunt frumoase ele se baga in seama si el zicea ca el il vrea pe al meu punct! laughing Si i l-am dat ca ma innebunea si apoi eu i-am zis sa plece ca are id-ul meu si el a zis ca ii place prezenta mea si ca nu va pleca pana nu ma pupa laughing Si la sfarsit m-a luat in brate si m-a pupat pe obraz apoi m-a mai luat o data si m-a pupat pe gura CU FORTA rolling on the floor Si acum nu stiu ce sa cred oare si-a batut joc de mine sau e ceva? Ca sa fiu sincera inainte sa intre in vorba cu noi s-a sarutat cu alta fata si chiar nu stiu ce sa zic oare ma place sau si-a batut joc? Plzz help puppy dog eyes

19 răspunsuri:
| ღDiissyღ a răspuns:

Baietii sunt greu de citit asa pe fata...intreaba'l si spune'i de fata aceea pe care a sarutat'o inaintea ta. Succes!

| xBya a răspuns:

Doamnee, eu in locul tau l`as fi palmuit bine. Cum sa mergi pe strada, sa apara un golanel si sa te pupe cu forta?! La tine asta e un lucru facut cu inima? Eu zic ca nu. Daca intr`adevar era sa simta ceva, probabil ca intra in vorba cu tine, iti cerea id`ul si atat. Cand esti indragostit o iei usor, nu te`apuci sa pupi lumea in strada ca un turbat. Si faza cu 'sunt dispus sa fac orice pentru tine' si toate dulcegariile... Te cam duce cu zaharelul. Pun pariu ca si celeilalte fete ii spune aceleasi lucruri. Poate si-a facut si un text pe care il foloseste de fiecare data. thinking In orice caz, fii desteapta si nu te indragosti de orice disperat!

| SakonSIUkon a răspuns:

Isi bate joc si de tine si de cealalta.ti se pare normal sa mergi pe strada si sa te apuci sa saruti orice fata iti iese in cale? O.o

| Skeez a răspuns:

Deja se vde ca esti moarta dupa el asa ca de ce sa pierzi ocazia? socializeaza poate iese ceva frumos... daca nu... mai sunt milioane de baieti

Succeswinking

| AlexandruCosminIonut a răspuns:

Esti cumva din targu mures?laughing

| ioodiana a răspuns:

Daca sa sarutat si cu alta fata nu e de bine...dar totusi vb cu el si vezi ce zice. poate chiar te place!

| Vadsunetee a răspuns:

Poate ca pe tine te place mai mult..nu pe acea fata cu care s-a sarutat inainte! stai de vorba cu el si o sa aflii.fii cat mai deschisa nu fi timida!:*

| Marry410 explică (pentru Vadsunetee):

Da tocmai am vorbit cu el e dispus sa fac orice pentru mine.

| balow a răspuns (pentru Marry410):

Probabil ca acelasi lucru la spus si fetei cu care l-ai vazut sarutandu-se laughing
Ce crezi tu ca inseamna pentru el... ORICE

| hitman_7179 a răspuns (pentru balow):

Ce nu intelegi omu vrea so **** laughing

| Liliana1981 a răspuns (pentru hitman_7179):

Cati ani o fi avand?

| hitman_7179 a răspuns (pentru Liliana1981):

Nu stiu ca nici varsta nu o zice

| Marry410 explică (pentru Liliana1981):

Te intereseaza...eu cred ca NU asa ca m-ai bine mi-ai raspunde decat sa comentezi!

| Liliana1981 a răspuns (pentru Marry410):

Sigur ca ma intereseaza altfel nu as fi intrebat... logic, nu?

| Marry410 explică (pentru Liliana1981):

Eee...ia sa nu te mai intereseze!

| Liliana1981 a răspuns (pentru Marry410):

Asculta draguta, am intrebat cu un motiv. Ca sa stiu cum sa-ti raspund la intrebare...dar vad ca ai un tupeu fantastic! Prefer sa inchei aici conversatia cu tine.

| balow a răspuns:

Ce ar putea fi? daca vroia mai mult de la tine...rezolva tot cu forta?

| Dontcry a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa te lasi greu, adica orice vrea sa-ti faca sa fi putin mai distanta... Sa fi indiferenta. Daca la un moment dat te intreaba ce ai. Spune-i -> Intreab-o pe fata care ai sarutat-o.

| Liuşa_Nistor_1997 a răspuns:

Mai bine sa nai incredere in el, pentru ca sunt multi ca dinsu. Pursimplu afla mai multe despre el, tu dai mai putine detalii despre tine, afla ce prezinta.Da asta e evedent ca eu placut prezenta ta, dar tiam mai spus de aestea sunt pe unde vrei.Fii mai discreta si nu te lasa sub vraja luia.