| Crina_Marina_1998 a întrebat:

Deci TPU, luni seară am avut contact neprotejat cu prietenul meu. Iar azi, dimineata mi-a curs sânge din vagin (în condițiile în care mai am 26 de zile pana la următoarea menstruatie) plus ca am avut o durere in partea de jos a abdomenului (exact ca la menstruatie dar putin mai usoata). Iar acum cand urinez simt o ușoară usturime. Nu stiu ce ar putea fi. Someone help me pls

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Iar azi, dimineata mi-a curs sânge din vagin (în condițiile în care mai am 26 de zile pana la următoarea menstruatie)? LUNI seara, in a cata zi a actualului ciclu menstrual a fost intretinut sexul de care ai amintit? Ce lungime are CICLUL tau menstrual? Probabil ca sangerarea aparuta astazi dimineata, a reprezentat o scurgere de sange menstrual, provenit dintr-o menstruatie....inca neterminata. Pe baza datelor insuficiente si neconcludente prezentate, NU se poate formula un raspuns obiectiv. Multa sanatate!

| MihaiNicu23 a răspuns:

O infectie urinara daca te ustura cand urinezi.

| SatanaMaiMereNuEo a răspuns:

Iti recomand sa mergi la medicul specialist!