| JustFun01 a întrebat:

Deci uita cum sta treaba o colega din clasa mea tot nu mi dadea pace ma tragea de par se juca cu parul meu si eu o pipaiam cand se dadea pe langa mine. Odata mi-a spus ca ma place. Ce credeti e adevarat si cum sa ma comport cu ea?

Răspuns Câştigător
| itsjustmeRM a răspuns:

Trebuie sa te compoti frumos. sa stai cu ea si daca va placeti puteti fi impreuna

5 răspunsuri:
| XxBlueRosexX a răspuns:

Poate fi adevarat, deci comportate frumos cu ea vb frumos iar daca si tie iti place de ea puteti avea o relatie...nu e o rusine daca 2 fete stau impreuna, si la mine la scoala sunt 2 cupluri de fete si nu rade nimeni de ele e viata lor si gatawinking good luck

| papusica987 a răspuns:

Pai de unde sa stim noi daca e adevarat.mai vorbeste cu ea, spune-i daca o placi si tu si apoi vezi cum evolueaza situatia:*

| Laurrraa a răspuns:

Poate fi Chiar Adevarat dar Poate Sa te minta! big grin Eu cred ca te placewinking Si Daca si tu ti la ea, Sa ii areti ce simti pentru ea! big grin

| Deeuts a răspuns:

Eu cred ca ar putea fi adevarat, si de ce nu sa ajungeti(daca va placeti reciproc) sa fiti impreuna.:d..De obicei fetele asteapta din partea persoanei iubite un comportament foarte frumos, asa ca..si tu la randul tau ar trebui sa fii afectuos cu ea(daca chiar simti ceva pentru ea)..si sa te comporti frumos.
Sper ca ti-am fost de ajutor!:d