| SmileSiAtat a întrebat:

Deci va rog eu mult am nevoie de raspuns nu stiu ce sa mai credx_x
Asta-vara i-am spus baiatului de care imi placea ca imi place de el iar el nu mi-a zis nimic... a continuat ca inaintesad
Acum, imi place iar de el, iar el a inventat o barfa cum ca as fi cu elsadIar toata scoala hopa pe mine ca cica sunt cu el dar nu-i adevarat.
Il intreb eu pe mess de ce le-a spus asa si el incepe cu iubireeeelove struck te iubesc si chestii iar dupa daca ii pun o intrebare incepe sa ma injure si tot asacrying
Reper ca a spus la toata scoala si am pus o fata sa-l intrebe si sa vorbeasca cu el despre mine. Ea l-a intrebat daca vrea sa fie cu mine si a raspuns DA, l-a intrebat daca sincer ma place si el a zis ca Da dar nimeni nu-l crede ca si cum ar fi fost el victimalaughing. Acum nu stiu ce sa mai cred si ma tot dispera cu status-uri gen Te iubesc, Iubireeelove struck etc.
Nu stiu ce sa mai credcrying. Aaa si prietena cand l-a intrebat el l-a urma i-a spus te iubesc papacrying
Si de Vineri se comporta mai frumos cu mine dar tot mi-e frica sa-i spun ca-l plac ca daca e doar la caterinca am sa cad iar de proastastraight faceAcum va rog eu mult sa ma ajutati intrebarea mea e: Ce credeti? Ma place sau nu? O fi adevarat sau nu? Se compoarta asa doar ca sa nu se dea de gol?sadVa rog eu mult ajutor dau FUNDAlove struck

Răspuns Câştigător
| hotx a răspuns:

Te afli la o varsta frageda si te asigur eu ca vor mai fi alti baieti de care sa te atasezi. Daca el nu merita si nu stie sa aprecieze va avea numai de pierdut. Nu incerca sa te consumi sau sa-i arati ca te consumi pentru ca o sa-i dai mai multa energie. Incearca sa fii normala, fara sa fii agitata si la prima "greseala" in care te jigneste ii spui ca pana aici a fost si adio. Nu mai vorbesti si nu-i mai dai importanta si vei vedea ca daca intr-adevar are ceva sentimente pentru tine va reveni, daca nu, nici nu merita sa-ti irosesti timpul tau pe astfel de prietenii. Mult succes, Simona - http://HotX.ro

1 răspuns:
| pisikmik a răspuns:

Cred ca la mijloc e o mica scantei intre voi mai bine intrabal ce vrea de la tine o aventura sau o relatie serioasa ca sa nu pici cum ai zis tu"de proasta".
Daca va zice ca vrea o relatie serioasa spune-i si tu ca il placi si nu pune suflet din prima ca sa nu zica asta la caterinca asteapta o saptamana macar sa vezi cum se poarta cu tine si daca totul e bine pune si tu suflet ca lumea big grin
sper ca tiam fostd e ajutorbig grin funda;batting eyelashes?