| Rebecadulcic a întrebat:

Deci, vb cu un baiat care la inceput imi tot dadea semne ca ma place acum vrea sa stau cu el.Eu nu il plac, dar mereu ma face sa rad cand sunt supi si nu vreau sa pierd prietenia asta.Momentan i-am zis ca inca nu mi-am revenit dupa despartirea trecuta. Dar ce sa ii spun sa nu il pierd. Spuneti baieti...

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Pai incearca sa ii spui ca il apreciezi foarte mult ca prieten dar intr-un consens in care sa inteleaga ca dar ca un amic