| Nikey1222 a întrebat:

Deci vorbesc cu o fata de cam doua luni si ea tot timpul imi trimite mesaje, chesti etc. si ma tot intreaba de cine imi place din clasa, si nu vreau sa ii raspund pentru ca ar fi absurd, si v.am spus, imi trimite mesaje o data la doua ore.Iar ca sa ma convinga sa ii spun ea imi spune de cine ii place, de un alt baiat din clasa, cu care vorbeste rar, sau deloc. Oare ma place sau e doar constiinta mea?

Răspuns Câştigător
| Anonimastilata a răspuns:

Pai din ce ai scris tu pare sa te placa. Chestia care m-a bagat totusi in ceata este ca ti-a spus ca îi place de altcineva.
Hmm poate te-a mintit ca sa îi spui de cine iti place, asteptand sa ii spui tu ca iti place de ea, poate sa fie o capcana ca sa te convinga sa ii spui si dupaceea sa te tachineze pe seama asta, nu stiu, dar am o idee...
Spune-i ca iti place de o fata care nu e din scoala (fara sa dai nume), si spune-mi cum reactioneaza, asa voi fi ştii exact ce sa iti raspundwinking

| Nikey1222 explică (pentru Anonimastilata):

Pai e o situatie ciudata, ceva gen eu placeam o fata si aveam toate sansele cu ea, si era buna big grin doar ca nu mai prea intretineam relatia si nu am mai facut nimic, si dupa a aparut ea, si ea stia doar de relatia mea cu cealalta fata si ii spusesem ca nu imi place de ea. Si nu am incercat chiar ce mi.ai spus tu, am facut altfel, eu sunt un tip mai romantic, si m.am decis in excursia cu scoala (sunt a 8-a) sa ii fac un cadou intr.o seara.Nu i.am spus asta si nici cui o sa il dau, i.am spus doar ca o sa se intample si o sa vada de cine imi place.

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Spune-i ca iti place de o anumita colega, nu de ea, sa vezi cum va turba

| Madesz a răspuns:

Te place! Dacă o placi și tu... Știi ce zic? laughing

| SamuelTudosa a răspuns:

Depinde, poate te intreaba pentru o prietena, stai cu ochii pe ea. observa cum se comporta cu tine!winking Funda?

| WorldFullOfShit a răspuns:

Helău. Probabil că te place înapoi, mă gândesc. Altfel de ce te-ar m-ai întreba de cine îți place? Trage aer în piept și spune, trebuie să îi arăți că ai tupeu, asta caută o tipă la băieți. Sper ca am ajutat frend.