| deiutza_9183 a întrebat:

Deci vreau sa cred ca sunt persoane care pot sa ma ajute cu niste sfaturi daca exista vreo persoana sa-mi trimita sms cu id ei va rog mult nu ma simt bine deloc simt nevoia sa vorbesc cu cineva pe care nu cunosc nu mai pot avea incredere in nimeni.sadsadsad

8 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, imi pare rau pentru situatia in care te aflisad, daca vrei iti trimit eu mesaj privat cu id-ul meu si vb mai multe, sper sa iti pot fi de folos cat de cat, pup.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna tiam lasat mesg pe pv cu idul meu sper sal bagi si sa vb pa t pup

| madutza_ubytzik a răspuns:

Buna! Iti trimit mesaj cu id meu si nr de tel si daca vrei te pot ajuta eu

| funnygirl a răspuns:

Buna eu ti-am trimsi mesaj poate t pot ajuta cu cevawinking

| alina_4026 a răspuns:

Te ajut cu mare placere.Lasa-mi id-ul tau si vom vorbi. Iar in starea in care te afli acum crede-ma ca va disparea, la toti se intimpla asa lucruri.

| Dyallex a răspuns:

Daca vrei te ajut eu
lasa-mi un msg pe contul de la tpu...si poate rezolvam problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar in tine mai ai incredere?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anarhya2008