| nobody_9468 a întrebat:

Deci... vreau sa'l innebunesc! sa'l disper! sa'l fac sa se gandeasca doar la mine! M'a facut perversa si vreau sa'i demonstrez ca sunthee hee.
Fetelor cum ii inebuniti? Baietilor cum va inebuneste o fata, adica ce trebuie sa faca? psss... e vb de iubitul meubig grin

Răspuns Câştigător
| Seline a răspuns:

Surprinde-l, schimbati atitudinea dintr-un minut in altul, flirteaza cu el, apoi nu-l mai baga in seama.Atinge-l,dar retrage-te repede.
Cam asta e reteta, una peste alta ai nevoie de multa incredere in tinehappy

16 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Eiiiii, uita-te la ea... ntz, ntz, ntz, parca am mai vazut filmul asta de ''n'' ori.
Cum ma innebuneste o fata? Ia da-mi un sut unde nu trebuie sa vezi tu dupa.hee hee Ca sa ma innebuneasca o fata, trebuie sa prezinte multe valori morale si sa fie naturala. Tu, poti ramane perversa. Perversa mica ce esti. God, de unde apareti?

| Vizitiul a răspuns:

Apar ca ciupercile dupa ploaie, bata-va norocul, aveti multa nevoie.

| Vizitiul a răspuns:

Invata sa scrii mai fetito!

| nobody_9468 explică:

Hey... m'a facut perversa in sensul bun si in plus a fost o glumawinking. Vroiam doar sa fac conversatie...si daca din acesta "conversatie" imi scot si cateva idei bune e totul okbig grin.Deci m'ai astept raspunsuriwinking.

| nobody_9468 explică:

Va multumesc pentru complimentetongue
@hombre:Stiu si eu ce ai vrut sa spui, asa ca...
@Dany:problema ta care este?
E viata mea fratilor, asa ca... fac ce vreautongue

| Hombre a răspuns:

Sa nu iti treaca prin cap sa te duci cu altul ca pe langa perversa te va mai face si c... daca ne este permis sa mai si glumim.

| Hombre a răspuns:

Am inteles din plin gluma ta si raspunsul a fost pe masura.

| yuli10 a răspuns:

Stii ce innebuneste barbatii in pat? din ce am observat eu... cand faci tu toata treabawinking

si pantofi cu toc cui. tongue

| adi4ever a răspuns:

Daca imi arata o buca si un san ma lasa latlaughing Ia incearca si cu prietenul taulaughing

| Katiee^^ a răspuns:

Ahhhh. Daca era sotul tau iti sugeram sa-ti cumperi o haina de blana de cateva sute de milioane [ sigur il innebuneai ].
Nu stiu. Suna-l intruna si injura-l. O sa-l disperi smug.

| bobo_2128 a răspuns:

Gelozia rezolva, totul

| fobie de mate a răspuns:

Incearca sa fii naturala si daca lui nu ii place inseamna ca nu e potrivit pentru tineoh go on. nu incerca sa fi altceva decat ceea ce esti pentru ca s-ar putea sa il indepartezi de tine. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eeee, si tu acum! Lasa-l domne sa te descopere el sau nu-i face mereu pe plac. Contrezice-l cu argumente, da-i peste nas, dar intr-un mod inteligentwinking. Daca tipul are cap, isi va da seama, daca nu, iti va da papucii laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci! vb mult cu el si dupa ignora-l! dk o sa inceapa sa te ignore si el uite-te insistent in ochii lui cu mutra din aia de "inocenta"puppy dog eyes si dupa ignora-l iar! a 2a zi baga-l in seama! si in timp ce vb uite-te numai! si NUMAI! In ochii lui smugsmug o sa-l disperi!smug serios laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa fi mai stapana pe el si pe situatie daca ma intelegi si

| kta_5060 a răspuns:

Cand mai e o fata pe acolo stai cu ea... da-te un pic pe langa ea. poate o palma la fundtongue