| anuscha997 a întrebat:

Deci... Vreau sa va multumesc pntru toate sfaturile pe care mi le-ati dat

Acum...
As vrea sa stiu cum pot intra in vorba cu un baiat... care nici nu stiu sigur... daca stie ca exist.
Eu il vad in fiecare zi si cu fiecare zi care trece il plac tot mai mult...
El este in clasa a7a-a8a nu stiu sigur...
Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Mda pai incearca sa faci rost de id lui de mess si date drept altcineva vorbeste cu el si spune-i ca ai o pr care e solo si tr o poza cu u si intreaba-l daca ii place de u adica de pr tatonguetonguetonguesper ca mai inteles e ca si cum u ai fi pr cu u si te prezinti unui baiat...hmmmmmmm eu asa cred ca poti lua legatura cu el:*:*:*

5 răspunsuri:
| zu a răspuns:

Incearca sa-i ceri ajutorul cu ceva.adica,incearca sa te imprietenesti cu el, si dupa sa vrei mai mult.saluta-l intr-o zi.

| anuscha997 explică:

Multumesc! .Acum...i-am lasat nite comm-uri p hi5:X:X:X...Si am id-u lui \:d/...De aici ma descurc...Am mers pe mana mea pana la urma...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci eu sunt baiat si iti spun... Daca vrei sa stie ca tu exsisti mai intai chiar daca el nu te stie, dai un simplu BUNAA! in fiecare zi, sau de cate ori il vezi(atragei atentie)
Nu injura sau te bate cu nimeni sa ii atragi atentia intr-un mod negativ fi TU! Incearca sa te bagi cu el in seama, gen Buna! EL BUNA..., Ce faci, a bine, etc chatterbox vorbiti tot felul de chestii de astea. Si dupa. din senin ii zici dupa ceva timp vreo 2 3, 4 zile cand crezi ca e momentu dupa 5 zile maxim, ii ceri id-ul ( daca esti dragutzsa! poate ti-l cere el inainte! GOOD LUCK

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima conditie e sa stie ca existi, deci:da-i un ghiont, calca-l pe picior, varsa o sticla de suc pe blugii lui noi, etc.In functie de cum reactiuoneaza iti vei da seama daca ai vreo sansa sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti fi sigura ca-l placi... poate fi ceva trecator(o mica obsesie). spun asta deoarece nu ai prea multi anisori, si la varsta pe care o ai vezi totul altfel; in timp perceptiile ti se vor schimba...si nu vei mai vedea totul la fel.Acum il poti aborda in modul cel mai simplu:intamplator ...ai spus ca-l vezi zilnic...deci pur si simplu intamplator(fara sa-ti compui un discurs)ii poti pune orice intrebare, chiar si stupida... orice geget