| raluca01 a întrebat:

Deci vreau si eu niste idei pentru cadoul pe care as putea sa i. l iau iubitului (mentionez ca are 16 ani). pls help mepuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| damonstefansalvatore a răspuns:

Ai putea sa ii dai un tricou cu interprtetu preferat sau cu filmul care ii place foarte mult sau albumul cu fotografiile pe care le aveti impreuna...(sper sa te ajute propunerile mele)

4 răspunsuri:
| eliza_4776 a răspuns:

Pffff...chioru...oh go on

| domaco a răspuns:

Cel mai frumos ar fi ceva personalizat, ceva ce foloseste zilnic, ca sa isi aduca mereu aminte de tine.

| Bomberman a răspuns:

Fa-ti o tinta pe **** si pe urma leaga-l la ochi si vezi daca o nimereste! cel mai frumos cadou!

| Sotocan a răspuns:

Ai mai multe variante:
-O femeie gonflabila.