| fasifhweoauicfhjdgfh a întrebat:

Deckia daca nu ai ciklu poti ramane insarcinatalaughinglaughing? eu is bait. dar vr sa jtoiu

9 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Daca nu ai ciclu, nu poti ramane insarcinata, corpul tau nu este inca dezvoltat suficient.

| DracusorImpielitat a răspuns:

Daca nu tia vnt inca poti ramane insarcinata. daca ai menstruatie, in timpul ei sau in alte zile, da. dupa ce ai menopauza, nu mai poti ramane.

| Ramona1 a răspuns:

Daca nu ai avut o menstruatie (ciclu)niciodata si intretii relatii sexuale, nu ai cum sa ramai insarcinata.Dar lucrurile astea nu se fac.

| DomnisoaraLove a răspuns:

Curiosule...

| YourSweetAngel a răspuns:

Pai nu...nu se poate sa ramai insarcinata dc nu ti`o venit menstruatia...dar dc vrei sa stii?

| Andreia06 a răspuns:

Te-ai culcat cu prietena ta si inca nu este la ciclu? Pe tine nu te condam, dar ea este retardata daca a facut asta. Copii din ziua de azi au uitat de jucarii.

| Dildau a răspuns:

Invata sa scrii si apoi treci in pat...

| ssaTpu a răspuns:

Depinde...:daca nu ai ...adica d`loc sau cum o intarziere ceva?

| fasifhweoauicfhjdgfh explică:

Dau funda... urgent Urgent urgint eu nu is roman.