| Arthur92 a întrebat:

Definitia sexu-lui oral!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sexul oral este acel tip de sex în care organele sexuale sunt excitate cu gura.
Pa, pa.

| madyddd a răspuns:

10 minute de liniştewinking.

| Robertty a răspuns:

Sexul oral este o activitate sexuala care implica contactul dintre gura si organele sexuale. Stimularea organelor genitale cu ajutorul gurii. Este practicat atat in cuplurile heterosexuale cat si in cuplurile homosexuale. In cazul stimularii penisului actul sexual oral se numeste felatie. In cazul stimularii vulvei actul sexual oral se numeste cunnilingus. In cazul stimularii anusului actul sexual oral se numeste analingus.

In cazul sexului oral neprotejat exista riscul transmiterii unor germeni patogeni sau paraziti ce dau nastere unor infectii.

| NicoRobyn a răspuns:

Sugi *** sau dai / primesti limbi in pasarica