| ALina_1717 a întrebat:

Degraba implinim cu iubitul meu un an de cand suntem impreuna... ce as putea sa-i iau cadou? pls help me

5 răspunsuri:
| Andreia1 a răspuns:

Pai nu stiu ai putea sa faci un colaj cu poze multe de'ale voastre sa o scotsi tip mare si sa o pui in ramathinking sau poti sai faci ceva personalizatthinking cine stie depinde ce`i place.

| Atotstiutorul a răspuns:

O masina de peste 100. 000E!

| casmaua a răspuns:

Eu cred ca frumos din partea ta ar fi sa i i cumperi ceva care sa poarte mereu la el atata timp cat te iubeste. o bratarawinking se rupe mai greu decat un lanthappy succes

| alina_3473 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa cumperi niste uleiuri afrodisiace niste lumanari parfumate iti cumperi o lenjerie sexi si ii pregatesti cina deci intr-un cuvant esti pentru o zi "supusa"luiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deiia o zis ideea mea laughing)
asa i.am facut eu prietenului meu. I. a placut mult
big grin
Incearca si tu, ai sa vezi ca va fi incantat =x