| DivaAnkutzz a întrebat:

Deja baiatul de care imi place place deja o fata tot din clasa si nu stiu cum sa o daw pe ea la o parte, adica nu stiu de ce ar placeao adica are fata plina de cosuri si e fitoasa si urata ajutati-ma va rog.plss cum pot sa o dau pe ea la o parte si sai creez o imagine prosta in fata lui?big grinbig grinbig grin mersi:X

Răspuns Câştigător
| BoierBibescu a răspuns:

Pai voi nu ati citit textul? e vb ca tipa e fitzoasa.fii si tu asa. dar nu ti-as recomanda. plus ca un baiat cand s combina cu o fata, urmareste doar sa o fXCX, asa ca baietii tot baieti raman.

Sfatul meu e sa cauti pe altul. sunt destui baietii!

17 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

N-o sa reusesti, stai linistita. Cred ca orice barbat prefera o fata urata si cu cosuri unei fete cu suflet urat, rau si negru asa cum esti tu.

| Crisu a răspuns:

Nu mai pune prets pe aspectul fizic. ce daca e urata? poate ii place caracteru, personalitatea ei.si daca el chiar o place de ce sa o dai la o parte? sincer nu ai cum.si sa nu'tsi treaca prin cap sa te duci sa'i spui "vai ce urata e","vai ce proasta e" si chestii de'astea, ca crede'ma ca nu dovedesti nimic. dar poate ca tipa nu-l place, te'ai gandit si la asta? nu crezi ca mai bine e sa vorbesti tu cu el, decat sa te ambalezi aiurea?

| Ririru a răspuns:

Si te oftici ca a castigat urata?
Ori vrea sa o ****, ori LUI ii place cum arata ea, si sufletul ei.Etc.

| xxdd a răspuns:

Daca e urata si totusi o place inseamna ca n-o place pentru cum arata. o place pentru comportament probabil, comporta-te si tu frumos cu el. primul pas e sa pari "de treaba".

| Pedala a răspuns:

Ai putea sa i-o iei in gura...

| GuessWho_8607 a răspuns:

Fata aia are probabil cosuri pe fata, dar poate ca in acelasi timp scrie corect gramatical. Daca incerci sa-i creezi o imagine proasta in fata lui si el va afla...hmm.
Lasa fazele astea de copil mic deoparte pentru ca asa demonstrezi ca nu ai nici macar putina demnitate.
Vezi? Tu esti ZuZuFashionGirl (cu accent pe FASHION) si fata aia urata, cu cosuri si cum mai vrei tu...are parte de atentia lui.
Sfatul meu : scoate-ti "unghia din gat" si treci peste!

| redrosegirl a răspuns:

Sincer, nu mi se pare corect ceea ce vrei sa faci! Te-ai gandit macar o clipa la el? Ai putea sa-l vezi trist? Poate el o iubeste pe aceea fata asa cum este ea, poate pentru el este frumoasa.Nu poti obliga pe nimeni sa te iubeasca! Nu te sfatuiesc sa incerci sa-i creezi o imagine proasta in fata lui pentru ca vei cadea mult in ochii lui, e posibil sa ajunga sa te creada o obsedatasadNU strica prietenia cu el si lasa-l sa fie fericit cu aceea fata daca isi doreste asta! Cu siguranta in jurul tau sunt alti tipi care si-ar dorii o relatie cu tine. poate te indragostesti de unul dintre eibig grin
Nu-mi lua in nume de rau tot ce ti-am scris, e un sfat:X
Succes si multi pupicikiss

| DJSkillzPhiladelphia76ers a răspuns:

Deja te comporti urat.sincer eu nu am nimic cu tine poti incerca sa ii demonstrezi cat de mult il iubesti vezi si tu incearca daca nu te place aia e nu poti ordona unui suflet ce sa faca xD

| ChocolateDroid a răspuns:

Daca el o place nu ai cum sa o dai la o parte. Dragoste cu forta nu se poate.
Din moment ce o place, el o considera frumoasa si nu ii pasa ce cred altii. Ca are cosuri e un lucru normal, si tu poti pati asta. Sincer dai dovada de snobism fara suparare. El o vede cu alti ochi, nu o vede fitoasa si poate ca nu il intereseaza aspectul fizic. Incearca sa fii mai draguta si de treaba cu el, si cat mai naturala. Nu incerca sa fii ceea ce nu esti! Baietilor nu le plac fetele astea. Fi tu insusi!
Nu trebuie sa fii invidioasa pe ea, de ce sa ii creezi o imagine proasta? Asta este viata, iti va veni si tie randul sa fii placuta de catre un baiat pe care il placi si tu. Succes mai departe. :*

| scully a răspuns:

Fii si tu ca fata aia : cu cosuri urata si ''fitoasa''.
scuze, da' esti cam rea.happy :*

| ZeRo_1970 a răspuns:

Nu trebuie' sa pui pe cineva intr-o lumina proasta ca sa pari tu "bine". Spune-i pe mess sau daca ai curaj in fata ce simti. Daca nu este interesat asta e.Ghinionul tau.Nu poti sa faci pe cineva sa te placa daca nu te placewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti desteapta fa.ai dreptul la fericire.sa moara o mie da sa traiesti tu.pai nu e vina ta, ci a lui daca pune botu.si eu l-as sfatui sal puie.ca o sai dai papucii repede.si atunci e vina lui nu a ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hasa mii limbaju se vrei? sunt tagan fhata.hai pa sa du-te-tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu duduie, cheama-l la tine, arata-i ce detzii, o va uita instantwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca a venit clipa sa afli ca baietii nu se uita numai la aspectul fizic. desi o sa mai crezi asta inca vreo 10 ani de acum incolo la anishorii tai.bafta.dar e urat c vrei s faci.

| laurux a răspuns:

Eu zic ca in primul rand incearca sa te apropi de el ca o amica, radeti impreuna si dupa o sa evolueze, el o sa te observe mai mult si nu uita ca prietenia intre un baiat si o fata nu existawinking
Si pana la urma fa-ti curaj si zi, ce ai de pierdut happy
sper ca te.am ajutat
app esti foarte frumoasawinking
succes!

| Loveisallweneed a răspuns:

Poate pentru el faptul ca ea este uraata nu conteaza. Poate a vazut in ea o fata naturala si de gasca. Daca ai da o pe ea la oparte ai da dovada de lasitate. Cel mai bine este sa fii naturala in fata lui si sa ii arati ca esti mai presus fata de 'rivala ta' aratandu i ca esti de incredere, de treaba si desteapta!