| kevinnn19 a întrebat:

Despartirea
Salut TPU,as dori sa ma ajutati, sfaturi utile, practice ce ati facut voi sa treceti peste o despartire desi inca o iubesc mult. Povestea mea incepe asa:am 21 si prietena mea s-a despartit de mine.Motivele ar fi ca nu petrecem destul timp impreuna,stiu ca nu e asa dar chiar nu pot mai mult de atat,e distanta mare,eu fiind la facultate iar ea la liceu,ne vedem doar in weekend,iar acum pe vara sunt obligat sa raman in timpul saptamanii in orasul unde fac facultatea.M-a anuntat ca nu mai vrea relatia asta,am tot incercat sa o conving ca va fi mai bine,apoi de la un moment dat nu am mai putut.Ea parca spune lucrurile astea fara nicio ezitare,parca nu simte deloc,eu nu sunt asa,ma atasez foarte mult de o persoana, foarte mult, iubesc mult si acuma e partea foarte urata si nu stiu cum sa o fac sa fie mai putin dureroasa. Ceva sfaturi daca puteti sa imi dati?

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Apeleaza la o femeie usoara si iti trece, eu am facut-o de mult cand m-am separat de fosta si parca m-am simtit alt om cu o noua viata