| liekei a întrebat:

Despre ce poti sa vorbesti cu fetele? Sa va cunoasteti mai bine etc

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Chestii de viata, cu copilele nu ai ce discuta mai bine zis cu o femeie trecuta de varsta adolescentina poti comunica mai pe romaneste chestii utile orice, o sa rada si se va simti bine incat sa mearga treaba mai departe

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Ar trebui sa vorbiti despre orice ca sa va puteti cunoaste. Spune-i despre tine cate ceva, ce ai mai facut, intreab-o despre lucrurile care ii plac, vorbiti despre muzica, filme, scoala, orice.

| RAY a răspuns:

Ai mare grija ce vorbesti ca daca ai supărato un pic nu te mai baga in seama, trebuie sa ai grija la fiecare cuvant indiferent de cat timp esti cu ea sau ca iti jura iubire, ele sunt foarte schimbătoare

| Violleta2022 a răspuns:

Poti vorbi despre orice doresti, milioane de subiecte de discutat,
de la vreme, la orele de scoala, obiectele preferate, vacante, munca pe langa casa, ajutor parintilor, plimbari, excursii, mancaruri preferate samd.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Despre orice. Iar dacă nu știi să vorbești, poți să cânți sau să fluieri.

| Celcestietot a răspuns:

Despre absolut orice, nu iti impune o limita.

| Rux04 a răspuns:

Bună. Poți vorbi despre pasiunile voastre. De exemplu despre muzică, hobbyuri.