| alex337 a întrebat:

Despre ce sa vorbesc cu ea? Vorbim de ceva zile și parcă avem o conversație nesigura? Dati-Mi idei ce ar vrea fetele sa audă? Despre ce sa vorbim? FUNDA URGENT

Răspuns Câştigător
| PoorBunny a răspuns:

Puteti discuta despre ceea ce va place si ce faceti in general...
Intreab-o despre cariera pe care vrea sa o urmeze si daca se axeaza pe ceva.
Fetelor le place sa fii tu insuti, Nu te pune sa o suni sau sa ii trimiti mesaje tot timpul, au nevoie de timp.
Nu ii cumpara lucruri foarte des si foarte scumpe, ca exemplu poti cumpara 2 sticle de suc.
De fiecare data cand vorbeste uitate la ea si prefate sau chiar fi atent!
Spune-i despre copilarie si ce ai facut si intreab-o la randul tau si pe ea!
Daca iti spune vreodata ca are prieten, majoritatea doar pacalesc. Ii poti spune in cazul asta ceva de genul "Ehh... Nu cred ca iti faci prieteni gelosi. "

Lucruri despre care poti sa vorbesti se axeaza si conteaza foarte mult dupa varsta! happy

Salut! Sper ca te-am ajutat!

| alex337 explică (pentru PoorBunny):

Mersi!

| PoorBunny a răspuns (pentru alex337):

Nu ai pentru ce! happy

Si nu uita ca de fiecare data cand te intalnesti sa te imbraci total diferit... Tine minte cu ce te-ai imbracat ultima data. Fetele sunt foarte atente la felul in care te imbraci happy

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Ești foarte penibil.

| Anonim257 a răspuns:

O fata vrea intodeauna sa auda:
Ai dreptate.
Esti frumoasa.
Nu te contrazic.
Mananca mai mult ca o sa slabesti de o sa lesini pe strada!
Si iti dau un pont in plus. Cand nu e macheata si/sau aranjata intreab-o cu ce ocazie s-a aranjat asa.

In concluzie fa-o sa se simta speciala.Sa nu cumva sa o faci sa se simta ieftina. Asta e cel mai rau